Reklama
  • Czwartek, 22 października 2015 (13:05)

    Porwanie ojca Mateusza

Sympatyczny duchowny zostanie porwany. Poszukiwać go będzie cała sandomierska policja, zaniepokojeni wierni i oczywiście Natalia. Czy to właśnie gospodyni uda się zlokalizować i uwolnić proboszcza?

Ksiądz z Sandomierza (Artur Żmijewski) potrafi rozwikłać nawet najbardziej skomplikowaną kryminalną zagadkę. Co się jednak wydarzy, jeśli to on stanie się ofiarą przestępstwa? W tym odcinku duchowny znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Na plebanii zadzwoni telefon – to pilna prośba o pomoc. Proboszcz nigdy nie odmawia potrzebującym. Natychmiast wsiądzie na rower i popędzi na ratunek.

Reklama

Ponieważ takie sytuacje często się zdarzają, nikt nie zauważy, że jego nieobecność niepokojąco się przedłuża. Pierwsza, jak zwykle, zorientuje się Natalia (Kinga Preis).

Kiedy okaże się, że Mateusz nie wrócił na noc, a jego komórka została wyłączona, zdenerwowana kobieta zawiadomi policję. Tym razem jednak nie będzie przyglądała się z boku, jak funkcjonariusze pracują. Aktywnie włączy się do poszukiwań.

Wraz z Pluskwą (Eryk Lubos) wyruszy sprawdzić pewien ślad. Czy doświadczenie w rozwiązywaniu trudnych spraw, zebrane u boku księdza, pomoże jej go odnaleźć?

W tym samym czasie proboszcz obudzi się i ze zdziwieniem stwierdzi, że jest uwięziony w piwnicy. Naprzeciwko siebie zobaczy nieznajomego mężczyznę (Arkadiusz Nader). Porywacz nie będzie chciał mu wyjaśnić motywów swojego postępowania.

Wykrzyczy tylko, że świat w końcu o nim usłyszy, bo to on pokonał słynnego duchownego. Następnego dnia Nocul (Michał Piela) przesłucha wiernych. Ktoś powie, że widział Mateusza jadącego w stronę Milczan. To plus informacja, którą zdobędzie Kobylicka (Edyta Olszówka), naprowadzi stróżów na pewien trop...

MU

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.