Reklama
  • Piątek, 18 marca 2016 (13:34)

    Ojciec Mateusz. Zgrana ekipa z Sandomierza

Serialowy ksiądz dostanie nowy rower, komendant policji pójdzie na przymusowy urlop, a na plebanii pojawi się irytujący lokator. Przed nami trzynaście premierowych odcinków „Ojca Mateusza”!

Trudno uwierzyć, że to już piętnasty sezon! W ciągu prawie ośmiu lat, od kiedy „Ojciec Mateusz” jest emitowany w Jedynce, wiele się zmieniło. I to nie tylko na planie serialu, ale też w samym Sandomierzu, który przez te lata stał się prawdziwą atrakcją turystyczną. A co nas czeka w nowej serii?

Obcy na plebanii

W życiu mieszkańców plebanii szykują się zmiany. Zamieszka w niej aspirant Antoni Dziubak (Bartomiej Firlet), oddelegowany przez komendę wojewódzką do pomocy miejscowym policjantom.

Reklama

Nie spodoba się to inspektorowi Możejce (Piotr Polk), ale z władzą się nie dyskutuje, a poza tym na horyzoncie pojawi się awans. Obecność nowego lokatora zaskoczy też Natalię (Kinga Preis), Dziubak będzie dla niej sporym wyzwaniem. Zwłaszcza kulinarnym.

Zdradzimy przy okazji, że widzowie dowiedzą się wreszcie, jak wygląda sypialnia pyskatej gospodyni.

Co jeszcze? Otóż ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) dostanie nowy rower! Po tym, jak ostatni przekazał na WOŚP, stracił swój środek lokomocji. Na szczęście nie na długo.

Pościg i zbrodnia

W pierwszym odcinku nowej serii ksiądz Mateusz, wracając samochodem na plebanię z Natalią, będzie świadkiem pościgu za włamywaczem. Natychmiast włączy się do akcji.

Tydzień później (10 marca) w odcinku zatytułowanym „Przeznaczenie” poznamy literatów, którzy skrywają mroczne tajemnice.

MJ

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.