Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (11:05)

    Ojciec Mateusz rozwiąże już 200. sprawę

Ponoć nad Sandomierzem przeleci kometa, która ściągnie na miasto serię plag. W nowych odcinkach serialu będzie się więc wiele działo.

Wydawałoby się, że Sandomierz to ciche i spokojne miasto. Tymczasem ksiądz Mateusz Żmigrodzki bez przerwy staje oko w oko mniej lub bardziej groźnymi przestępcami. Przed nim już 200. śledztwo!

Ciekawe opowieści

Reklama

Wszystko zaczęło się osiem lat temu. Mateusz Żmigrodzki wrócił z Białorusi i objął parafię w Sandomierzu. Okazało się, że jest on nie tylko duchownym, ale i detektywem amatorem. Morderstwa, porwania, kradzieże nie kryły przed nim żadnych tajemnic. Widzowie pokochali „Ojca Mateusza”.

– Przyjmując rolę, zakładałem, że przede wszystkim będziemy opowiadać fajne historie w sposób wiarygodny, a i wzruszający, tak żeby zainteresować i dać odrobinę radości, przemyślenia, ale też mocniejszej refleksji – mówi grający Mateusza Artur Żmijewski.

Będzie się działo!

Serial wraca po wakacjach z nowymi odcinkami. W jubileuszowym, dwusetnym, wystąpi popularny przed laty zespół Papa Dance (dziś Papa D.). Jego wokalista Paweł Stasiak zostanie porwany. Kolejne odsłony serialu też będą obfitować w emocje.

W Sandomierzu pojawi się babski gang złodziejek, spokój policji zakłócą też szantaże, zaginięcia, morderstwa, kradzieże, fałszywe tożsamości. Nie zabraknie pracy dla ojca Mateusza!

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.