Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (11:05)

    Ojciec Mateusz rozwiąże już 200. sprawę

Ponoć nad Sandomierzem przeleci kometa, która ściągnie na miasto serię plag. W nowych odcinkach serialu będzie się więc wiele działo.

Wydawałoby się, że Sandomierz to ciche i spokojne miasto. Tymczasem ksiądz Mateusz Żmigrodzki bez przerwy staje oko w oko mniej lub bardziej groźnymi przestępcami. Przed nim już 200. śledztwo!

Ciekawe opowieści

Reklama

Wszystko zaczęło się osiem lat temu. Mateusz Żmigrodzki wrócił z Białorusi i objął parafię w Sandomierzu. Okazało się, że jest on nie tylko duchownym, ale i detektywem amatorem. Morderstwa, porwania, kradzieże nie kryły przed nim żadnych tajemnic. Widzowie pokochali „Ojca Mateusza”.

– Przyjmując rolę, zakładałem, że przede wszystkim będziemy opowiadać fajne historie w sposób wiarygodny, a i wzruszający, tak żeby zainteresować i dać odrobinę radości, przemyślenia, ale też mocniejszej refleksji – mówi grający Mateusza Artur Żmijewski.

Będzie się działo!

Serial wraca po wakacjach z nowymi odcinkami. W jubileuszowym, dwusetnym, wystąpi popularny przed laty zespół Papa Dance (dziś Papa D.). Jego wokalista Paweł Stasiak zostanie porwany. Kolejne odsłony serialu też będą obfitować w emocje.

W Sandomierzu pojawi się babski gang złodziejek, spokój policji zakłócą też szantaże, zaginięcia, morderstwa, kradzieże, fałszywe tożsamości. Nie zabraknie pracy dla ojca Mateusza!

Zobacz również

  • Chociaż wciąż oglądamy piętnasty sezon serialu, to filmowcy nie próżnują i już kręcą sceny, które zobaczymy jesienią! więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.