Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (15:01)

    Ojciec Mateusz. Porwanie muzyka i policjanci w roli modeli

W jubileuszowym 200. odcinku serialu pojawi się plejada gwiazd. Na ekranie zobaczymy: Pawła Stasiaka, Roberta Rozmusa, Piotra Gąsowskiego oraz Rafała Olbrychskiego.

W sandomierskim Domu Kultury ma wystąpić grupa Papa D. Najbardziej z planowanego koncertu ucieszy się Natalia (Kinga Preis). Gospodyni znajdzie nawet kasetę z ich starymi nagraniami! Razem z babcią (Aleksandra Górska) zamierzają urządzić sobie muzyczną ucztę. Lucyna czuje sentyment do zespołu, bowiem przed laty łączyła ją przyjaźń z babcią wokalisty.

Z tego też powodu Paweł Stasiak zdecyduje się na odwiedziny na plebanii. Po wizycie gwiazdor uda się na wywiad, na który umówił się z Justyną (Tamara Arciuch). Niestety, nie dotrze na to spotkanie, ponieważ zostanie porwany.

Reklama

Mateusz (Artur Żmijewski) natychmiast zgłosi jego zaginięcie. Do Sandomierza przyjedzie zaniepokojony sytuacją menedżer artysty (Łukasz Nowicki).

W tym samym czasie nadkomisarz Morus (Redbad Klynstra) postanowi zorganizować sesję zdjęciową. Aleksander chce wydać kalendarz z portretami policjantów.

Ma to wzbudzić sympatię do mundurowych. Na komendzie zjawi się fotograf Albert (Robert Rozmus) w towarzystwie stylisty Stefana (Piotr Gąsowski) oraz pięknych dziewczyn, które mają pozować wraz ze stróżami prawa. Zazdrosne żony policjantów zrobią wszystko, by do tej sesji nigdy nie doszło.

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.