Reklama
  • Piątek, 8 maja 2015 (14:05)

    Ojciec Mateusz. Nowe twarze!

Jolanta Fraszyńska wystąpi w 11. odc. 13. sezonu. Zagra w nim laborantkę Agnieszkę Murawską, która dostanie od policji trzy kilogramy proszku do analizy. Ustali, że to kokaina, a nie cukier.

Rafał Mohr wcieli się w Romana Gluzińskiego, również laboranta, którego stróże prawa oskarżą o podmianę narkotyku na glukozę z gipsem, która ostatecznie trafi do komendy wojewódzkiej. Przeszukanie jego mieszkania nic nie da...

Reklama

Aleksandra Popławska również w 11. odc. zagra Kamilę, właścicielkę biura rachunkowego, która dokona makabrycznego odkrycia. W pomieszczeniu znajdzie ciało swojego zamordowanego męża! Kto mógł to zrobić?

Jakub Wieczorek jako Robert Luboń, mąż Kamili, zostanie zabity prawdopodobnie przez Karolinę Krutynię (Julia Konarska), siostrę żony. Wyjdzie na jaw, że mógł ich ze sobą łączyć romans. Czy dlatego musiał zginąć?

Świat Seriali

Zobacz również

  • W jubileuszowym 200. odcinku serialu pojawi się plejada gwiazd. Na ekranie zobaczymy: Pawła Stasiaka, Roberta Rozmusa, Piotra Gąsowskiego oraz Rafała Olbrychskiego. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.