Reklama
  • Środa, 16 marca 2016 (15:00)

    Ojciec Mateusz. Nowa postać w serialu

Nowy policjant, zasadzki, pościgi, strzelaniny i egzotyczna piękność.

Wszystkie drogi prowadzą do Sandomierza, a tam na plebanię, gdzie zadomowi się przyjezdny policjant – aspirant Antoni Dziubak (Bartłomiej Firlet), przydzielony do pomocy lokalnej policji.

Nowi koledzy nie będą zachwyceni obecnością młodego policjanta. W końcu zespół Możejki (Piotr Polk) nie potrzebuje pomocy! Swojego niezadowolenia z obecności „intruza” na plebanii nie będzie kryła także Natalia (Kinga Preis), która nie lubi niezapowiedzianych gości. A tych nie zabraknie.

Reklama

Bo niebawem w progu plebanii stanie siostra Manuela z Ekwadoru (Davina Reeves-Ciara, miss Nowego Jorku 2010 r.). Bardzo szybko okaże się, że Dziubak jest nie tylko pasjonatem szachów i kuchni gospodyni plebanii – ku zazdrości Nocula (Michał Piela) – ale też miłośnikiem zagadek kryminalnych.

Afera za aferą

Niebawem z Dziubak i Kobylicka (Edyta Olszówka) trafią na ślad nielegalnej hodowli psów. I oboje przekonają się, że nawet tak błacha sprawa może przybrać dramatyczny bieg. Jakby mało było wrażeń, do Sandomierza prowadzi trop... największej afery narkotykowej w kraju!

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.