Reklama
  • Wtorek, 25 listopada 2014 (13:05)

    Ojciec Mateusz. Na tropie prześladowcy

Tym razem ksiądz detektyw pomoże modelce, w której zakochał się mężczyzna o psychopatycznych skłonnościach i czyha na jej życie.

Na rynku zostaną zorganizowane targi ślubne, podczas których odbędzie się pokaz białych sukien. Finałową kreację zaprezentuje miss ziemi sandomierskiej Marta Janowiecka (Marta Dobecka).

Reklama

Wieczorem modelka wróci do hotelu i znajdzie w pokoju prezent od tajemniczego wielbiciela. Chwilę później ktoś ją zaatakuje. Na szczęście napastnik przestraszy się i ucieknie.

Podczas przesłuchania Możejko (Piotr Polk) dowie się, że kobieta ma psychofana, dlatego przydzieli jej do ochrony Marczaka (Artur Pontek). Martę odwiedzi też ojciec Mateusz (Artur Żmijewski). Okaże się, że dziewczyna zakochała się w żonatym organizatorze imprezy, Ryszardzie (Tomasz Dedek).

Funkcjonariusze sprawdzą ten trop, ale przez przypadek wyjdzie na jaw, iż do pokoju Janowieckiej często pukają osoby, które szukają innej modelki – Sandry (Joanna Opozda). Koleżanka Marty szykuje się właśnie do ślubu ze znanym projektantem (Andrzej Młynarczyk).

MP

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.