Reklama
  • Piątek, 2 października 2015 (14:05)

    Ojciec Mateusz. Kto pragnął śmierci nauczycielki?

W kręgu podejrzanych o zuchwałe zabójstwo znajdą się: ojciec jednej z uczennic i były narzeczony ofiary.

W Sandomierzu wybuchnie panika. Trudno się temu dziwić, ponieważ w biały dzień na dziedzińcu szkoły podstawowej zostaną znalezione zwłoki nauczycielki, Sylwii Bukowskiej (Karolina Piechota).

Reklama

Nocul, Możejko i ojciec Mateusz (Michał Piela, Piotr Polk, Artur Żmijewski) od początku będą wiedzieli, że nie mają do czynienia z klasycznym śledztwem.

Jako pierwszy na przesłuchanie trafi dyrektor placówki, Albin Sikora (Rafał Walentynowicz), który wyzna, że zamordowana kobieta była zaniepokojona sytuacją rodzinną jednej z uczennic, Anielki Wrzosek (Julia Gawrysiak). Zamierzała nawet zaalarmować opiekę społeczną.

Na wieść o tym ojciec dziewczynki, Stefan (Wojciech Mecwaldowski), wpadł w szał. Jednocześnie funkcjonariusze ustalą, skąd po raz ostatni telefonowano do ofiary.

Tym sposobem dotrą do Hanny Wrzosek (Dominika Kluźniak). Szybko wyjdzie na jaw, że mama Anielki przyjaźniła się z Sylwią, która od dawna namawiała ją, by odeszła od męża.

Tymczasem Nocul wpadnie na inny trop. Współlokatorka ofiary, Anita (Anna Kerth), opowie mu o byłym chłopaku Bukowskiej, Romanie (Jakub Mazurek). Mieczysław od razu sprawdzi rejestr rozmów zabitej nauczycielki. Wtedy stanie się jasne, że eksnarzeczony dzwonił do niej w dniu śmierci.

Małgorzata Pokrycka

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.