Reklama
  • Czwartek, 21 kwietnia 2016 (08:05)

    Ojciec Mateusz. Kto okaże się mordercą?

Popełniona zostaje kolejna zbrodnia. Czy i tym razem ksiądz Mateusz rozwiąże sprawę przed policją?

Zdawałoby się, że Sandomierz to spokojne miasto. Jednak odkąd jedną z tamtejszych parafii objął Mateusz Żmigrodzki, licho nie śpi. Morderstwa, zuchwałe kradzieże, napady. I tak już 15. sezon. A z odcinka na odcinek robi się coraz ciekawiej.

Kolejna zbrodnia

W najbliższej odsłonie przygód księdza też będzie się działo. Mateusz przybywa do Jeremiego Rokitnickiego, by poświęcić jego dom. Niedługo później miejscowa policja otrzymuje wezwanie do posiadłości.

Reklama

Okazuje się, że jej właściciel został zamordowany. Rozpoczyna się dochodzenie, w trakcie którego odkrywa, że Jeremi przed śmiercią zmienił testament.

W gronie podejrzanych znajduje się syn Rokitnickiego, Filip, z którym ojciec pokłócił się przed śmiercią. Wychodzi też na jaw, że zmarły zwolnił dwóch pracowników. Tymczasem w Sandomierzu zjawia się akwizytor, który poluje na Natalię…

Lata lecą

– Gdy zaczynamy zdjęcia do kolejnego sezonu, wydaje mi się, że „Ojca Mateusza” robimy bardzo krótko. Wtedy koledzy uświadamiają mi, że to już „ho, ho!” lat za nami, więc wzięło mnie na wspominki. Sięgnęłam do bardzo wczesnych zdjęć Natalii i rzeczywiście, po nich mogę powiedzieć, że czas nie stanął dla niej w miejscu – mówiła dziennikarzom na planie Kinga Preis.

ILE

Zobacz również

  • W jubileuszowym 200. odcinku serialu pojawi się plejada gwiazd. Na ekranie zobaczymy: Pawła Stasiaka, Roberta Rozmusa, Piotra Gąsowskiego oraz Rafała Olbrychskiego. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.