Reklama
  • Czwartek, 5 marca 2015 (08:05)

    „Ojciec Mateusz". Ksiądz - detektyw na tropie kolejnych zbrodni

Z jakimi nowymi sprawami będzie musiał wiosną zmierzyć się najsympatyczniejszy detektyw w Polsce?

Brutalny napad na córkę lokalnego biznesmena (Piotr Seweryński) stawia na nogi całą sandomierską policję. Znaleziona na bocznicy kolejowej nieprzytomna dziewczyna (Katarzyna Sawczuk) trafia do szpitala, a intensywnie prowadzone śledztwo naprowadza na trop bezdomnego, który nie przyznaje się do winy.

Zbrodnie i tajemnice

Reklama

– To tylko jedna ze skomplikowanych spraw, którą będziemy musieli szybko i skutecznie wyjaśnić. W rozwikłaniu zagadki pomoże nam oczywiście ksiądz Mateusz, który w porę zorientuje się, kto jest winnym tego dramatu. Nikt jednak nie spodziewa się tak zaskakującego, nieoczekiwanego finału! – mówi Piotr Polk na korytarzu szpitala św. Elżbiety w Warszawie, gdzie kręcone są zdjęcia do 167. odcinka „Diabelski śmiech”.

Serialowy podinspektor Możejko wspólnie z aspirantem Noculem (Michał Piela) będzie musiał też złapać zabójcę młodej kobiety, której zwłoki znaleziono nad rzeką, wyjaśnić, kto na sandomierskim rynku pozbawił życia emerytowanego dyrektora huty szkła, oraz ustalić, kim jest sprawca lub sprawcy zuchwałych napaści na mieszkańców miasta w parku.

– Widzów czekają wyjątkowo atrakcyjne, trzymające w napięciu do końcowych scen historie. Jedną z najbardziej tajemniczych będzie zastrzelenie w lesie pozbawionego skrupułów uwodziciela kobiet. Być może ofiara zginęła w wyniku zemsty lub zawodu miłosnego, bo w kręgu podejrzanych jest bardzo dużo pięknych pań – uchyla rąbka tajemnicy Michał Piela, którego bohatera czekają nie lada kłopoty... z małżonką.

– Będzie podejrzewała Nocula o gorący romans z policyjną archiwistką Ewą. To trochę niedorzeczne, ale policjantowi wcale nie będzie do śmiechu! – zdradza.

Z kolei w 165. odcinku sandomierscy policjanci pojawią się w domu dziecka, by zagrać w charytatywnym spektaklu. Możejko wcieli się w Piotrusia Pana, Nocul w Kapitana Haka, a starszego sierżanta Gibalskiego (Rafał Cieszyński) zobaczymy jako... wróżkę!

Świat Seriali

Zobacz również

  • Chociaż wciąż oglądamy piętnasty sezon serialu, to filmowcy nie próżnują i już kręcą sceny, które zobaczymy jesienią! więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.