Reklama
  • Środa, 11 marca 2015 (12:00)

    Magdalena Lamparska w serialu "Ojciec Mateusz"

W jednym z pierwszych odcinków nowego sezonu „Ojca Mateusza” pojawi się dawno niewidziana na małym ekranie Magdalena Lamparska. Kogo zagra?

Zdjęcie

/Arch/123RF Picsel
/Arch/123RF Picsel

Ta wiadomość z pewnością ucieszy fanów aktorki. Odkąd Polsat zdecydował, że serial „To nie koniec świata!” nie będzie kontynuowany, Magdalena Lamparska zagrała jedynie epizod w „O mnie się nie martw”.

Reklama

W najnowszej serii „Ojca Mateusza” również przypadła jej w udziale drugoplanowa rola. Wcieli się w dziewczynę opiekującą się małym dzieckiem. Pewnego dnia jej bohaterka przekroczy próg plebanii i być może na zawsze zmieni życie Natalii (Kinga Preis).

Gospodyni ojca Mateusza (Artur Żmijewski) na widok niemowlaka zacznie rozmyślać o wyborach, których dokonała w przeszłości. Czyżby żałowała, że nie została matką? W tym odcinku zobaczymy także Marcina Rogacewicza znanego z „Na dobre i na złe”.

Nie będzie to debiut Magdaleny Lamparskiej w hicie Jedynki. W 6. sezonie serialu wcieliła się w bratanicę księdza Jacka (Piotr Kozłowski), asystenta biskupa.

Myli się ten, kto myśli, że skoro aktorka niezbyt często pojawia się w produkcjach telewizyjnych, jej kariera stoi w miejscu. W kręgu głównych zainteresowań Magdaleny Lamparskiej znalazł się teraz teatr. Poza tym od niedawna pracuje na planie czarnej komedii gangsterskiej „Bez paniki. Z odrobiną histerii”, w której gra u boku amerykańskich kolegów po fachu.

MP

Kurier TV

Zobacz również

  • Chociaż wciąż oglądamy piętnasty sezon serialu, to filmowcy nie próżnują i już kręcą sceny, które zobaczymy jesienią! więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.