Reklama
 • Czwartek, 23 maja 2013 (11:27)

  Odcinek 10: Iluzjonista Adam prezentuje w restauracji Góralskich sztuczkę ze znikającą asystentką. Trik wychodzi tak dobrze, że pomagająca mu w przedstawieniu żona znika naprawdę! Okazuje się, że została porwana. Odcinek 11: Natalia bierze udział w stłuczce. Na miejscu zjawia się kilka wozów pomocy drogowej. Między właścicielami dochodzi do kłótni. Policja podejrzewa, że musi mieć w swoich strukturach kreta, ponieważ jeden z holowników zawsze jako pierwszy zjawia się n

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 13 maja 2013 (14:32)

  Policjanci jadą na plebanię, by aresztować Waldka.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 10 maja 2013 (14:02)

  Artur Żmijewski (47) wraca po pięciu latach przerwy na deski Teatru Narodowego. Wystąpi w „Łysej śpiewaczce”. Partneruje mu Danuta Stenka (52). Kilka lat temu to właśnie oni stworzyli jeden z najbardziej niezapomnianych duetów filmowych. Czy powtórzą ten sukces na scenie?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 8 maja 2013 (14:21)

  Gwiazdor Ojca Mateusza Artur Żmijewski (47) uważa się za staroświeckiego. Od życzeń e-mailowych i SMS-owych woli tradycyjne kartki. – Tęsknię za zwykłymi listami – mówi aktor. – Charakter pisma mówi o człowieku znacznie więcej niż smutna albo uśmiechnięta buźka z SMS-a. Przy okazji Artur Żmijewski obliczył, że ostatni list tradycyjną pocztą dostał... dwadzieścia lat temu!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 25 kwietnia 2013 (11:51)

  Mateusz i Natalia dostają propozycję, by zostać bohaterami cyklu artykułów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 17 kwietnia 2013 (10:03)

  Komenda sandomierskiej policji z serialu „Ojciec Mateusz” mieści się w... Warszawie. Wnętrza są przestronne, dużo w nich światła. Wielu prawdziwych policjantów mogłoby pozazdrościć Możejce i jego podwładnym warunków pracy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 kwietnia 2013 (15:02)

  Natalia pada ofiarą włamania. Podczas aukcji charytatywnej ginie kasetka z pieniędzmi.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 kwietnia 2013 (15:02)

  Porwania, zabójstwa, kradzieże, włamania w dalszym ciągu będą przedmiotem zainteresowań bystrego kapłana.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 27 marca 2013 (09:51)

  – W nowych odcinkach Natalia nie będzie się nudzić. Stanie się ofiarą napadu i na pewien czas przeprowadzi się na posterunek policji – zdradza aktorka, którą cieszy popularność tego serialu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 6 marca 2013 (10:51)

  To już dziewiąta seria przygód detektywa w sutannie (Artur Żmijewski)! Pomoże sandomierskim stróżom prawa rozwikłać sprawę zagadkowego morderstwa, korupcji w jednostce wojskowej i kradzieży kasetki z pieniędzmi w trakcie akcji charytatywnej. Aspirant Nocul (Michał Piela) za namową atrakcyjnej pani sierżant (Paulina Chapko) zacznie uprawiać... jogging! Przejdzie też na ostrą dietę. – Początki nie będą łatwe, gdyż Nocul broni się rękami i nogami przed tym arcyciężkim wyzwaniem. Ale zmi

  Czytaj więcej Komentarzy:0