Reklama
 • Środa, 30 kwietnia 2014 (08:05)

  W lesie zostaną znalezione zwłoki starszego mężczyzny. Kilka godzin wcześniej grał w karty ze znajomymi. Kto go zamordował?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 30 kwietnia 2014 (08:05)

  Martę Juras znamy z roli Eryki w „M jak Miłość”, a teraz wystąpi w „Ojcu Mateuszu”. Czy widzi siebie w innym zawodzie?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 30 kwietnia 2014 (08:05)

  Trwają zdjęcia do kolejnego sezonu „Ojca Mateusza”, który na antenę Jedynki ma trafić jesienią. W jednym z odcinków zobaczymy gwiazdę „Lekarzy”. Jej bohaterka wróci po latach do Sandomierza, bo uciekając przed mężem tyranem, porzuciła synów. Teraz zapragnie ich odzyskać.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 28 kwietnia 2014 (14:05)

  Ojca Mateusza odwiedzą koledzy z seminarium. Radosna atmosfera skończy się, gdy padnie podejrzenie, że jeden z nich popełnił przestępstwo.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 17 kwietnia 2014 (08:00)

  Na policję zgłasza się potrącona przez czerwoną hondę kobieta. Do winy przyznaje się Lucyna Waluś, siostra dawnego kolegi z seminarium ojca Mateusza – Antka (Zbigniew Zamachowski). Sandomierski ksiądz podejrzewa, że to właśnie on kierował autem. Okazuje się, że Antek ma poważne kłopoty z alkoholem…

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 9 kwietnia 2014 (13:05)

  Mateusz spowiada Różę Celej, której mąż Bogdan kilka lat wcześniej miał wypadek samochodowy. Spowodował go obcokrajowiec. Od tej pory jeździ na wózku. Od niedawna zaczął odwiedzać strony przesiąknięte nienawiścią, co niepokoi żonę... Nastoletnia córka Renaty i Eryka zostaje porwana. Policjanci ustalają też, że z konta dziewczyny zniknęły wszystkie oszczędności.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 7 kwietnia 2014 (11:05)

  odc. 3-4 (137-138) (11. sezon) Odc. 3 - W ośrodku dla uzależnionych zamordowano jednego z podopiecznych. Podejrzenia padają na pracownika placówki. Jednak Mateusz wpada na trop handlarza ceramiką, który może być zamieszany w morderstwo. Odc. 4 - Trzej mężczyźni okradają tira. Okazuje się, że narazili się gangsterowi. Gdy ten porywa brata jednego ze złodziei, przestępcy zwracają się do Mateusza o pomoc.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 4 kwietnia 2014 (10:00)

  odc. 1/13 Do Sandomierza przyjeżdża ekipa popularnego serialu „Zagadki serca”. Producent wydaje kolację z udziałem gwiazd i lokalnych prominentów. Następnego dnia na planie nie pojawia się największa gwiazda tasiemca, Iwo Gralek. Policjanci znajdują jego ciało w jego domu pod Sandomierzem. Gibalski i Nocul przesłuchują Filipa Ankwicza, producenta, który był w domu denata i się z nim pokłócił... odc. 2 W sandomierskiej hali sportowej trwa trening siatkarzy kieleckiego Orkana

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 3 kwietnia 2014 (14:05)

  Znany z serialu „Ojciec Mateusz” aktor mieszka wraz z rodziną w jednej z podwarszawskich miejscowości. Ma również dom w Szklarskiej Porębie. Pojawiły się jednak plotki, że Artur Żmijewski postanowił sprzedać posiadłość w górach, a jej kupnem zainteresowana jest Justyna Kowalczyk.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 1 kwietnia 2014 (10:05)

  Aktora polubiliśmy za rolę aspiranta Nocula w „Ojcu Mateuszu”. Wkrótce wystąpi w jednym z odcinków serialu „Baron24”. Zagra mężczyznę, który podjedzie po benzynę malutkim samochodem i pechowo... zaklinuje się w nim. Na pomoc ruszy mu Mirek (Tomasz Karolak).

  Czytaj więcej Komentarzy:0